Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
STRONA GŁÓWNA FORUM ODCINKI KOMIKSY MUZYKA POBIERZ GRY | | Listopad 17 2017 20:15:40  
Nawigacja
Portal
  STRONA GŁÓWNA
  STUDNIA ŻYCZEŃ
  Artykuły
  FAQ
  Linki
  Galeria
  Szukaj
  Regulamin
  Kontakt
  Kategorie Newsów

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 177
Najnowszy Użytkownik: ~Elyei
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
`Victoria

Punktacja:
Ogólne: 864
Bonusy: 446
Kary: 20

2) ~Nerissa (1114 pkt.)
3) ~Amy (1089 pkt.)
4) ~Rose (1084 pkt.)
5) ~EnchantedIrma (867 pkt.)
6) ~musa106 (741 pkt.)

Reklama

[Rozmiar: 418 bajtów]Zobacz Temat

NAJLEPSZA POLSKA STRONA O WITCH! | W.I.T.C.H. | Serial - sezon 1
Autor S01E01 - Początek
@Mikotoi
Super Administrator

Dodane dnia 01-10-2013 22:15
W.I.T.C.H. CZARODZIEJKI

SEZON 1 ODCINEK 1

"POCZĄTEK"

OPIS:
W Meridianie jeden z buntowników próbuje ukraść proch z twierdzy Phobosa. Niestedy próba kończy się porażką. Natomiast na Ziemi zaczynają dziać się dziwne rzeczy. W między czasie Will jest pierwszy dzień w szkole. Poznaje nowe koleżanki r11; Irmę, Taranee, Cornelię i Hay Lin. Podczas podwieczorku babcia Hay Lin opowiada o Wielkiej Sieci oraz jej strażniczkach. Dziewczyny przejawiają moce, które trenują nad rzeką. Po raz pierwszy łączą się za pomocą Serca Kondrakaru. Niespodziewanie otwierają się wrota portalu, w którym pojawia się tajemniczy chłopak. Kim jest on i jego prześladowca? Co się z nim stanie?

|OGLĄDAJ ODCINEK|POBIERZ ODCINEK|

Edytowane przez Mikotoi dnia 09-11-2013 22:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: S01E01 - Początek
~Rose
Użytkownik

Dodane dnia 07-10-2013 19:58
Hah, bardzo fajny odcinek. Podobało mi się kiedy Hay-lin kichnęła i zdemolowała cały pokój xD. Taaak to było dobre. Pierwsze odcinki mają jakąś taką kiepską jakość. No ale cóż, takie były uroki starych kreskówek happy.

Signa by me, av made by Stell ;*** <3.
Igrzyyyyyyyyyyyyyska <3333333333333333.

''Friends are angels, who lift us to our feet when our
wings have trouble remembering how to fly'' <3.
Oddycham nim 48063213 winxforeverclub.blog.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
~Amy
Użytkownik

Dodane dnia 09-11-2013 21:52
Podobało mi się, jak strażniczkom objawiały się moce. Ja też bym nie uwierzyła jak by mi ktoś, coś takiego powiedział co babcia Hay Lin. Bardzo trudno w to wszystko uwierzyć. Wielka szkoda, że dziewczynom nie udało się uratować Caleba. Tak jak Julietta napisała, odcinki są w słabej jakości.
`Lady Morgana
Użytkownik

Dodane dnia 25-04-2014 15:43
To był pierwszy odcinek, od którego wszystko się zaczęło. Całe moje zainteresowanie Witch'em. Należy zwrócić uwagę na czołówkę, która doskonale oddaje cały charakter kreskówki. Piosenka - dobrze dobrane słowa, melodia rytmiczna. Po raz pierwszy spotykamy się z bohaterami. Czarodziejki dowiadują się o swojej misji i o tym, że są strażniczkami Kondrakaru. Posiadają niezwykłe moce.

Wielka szkoda, że dziewczynom nie udało się uratować Caleba.

Tego można się było spodziewać. Przecież to dopiero nowicjuszki, nie muszą być od razu nie wiadomo jak silne.
Wszystko jest nowe i świeże, w końcu to dopiero początek przygód czarodziejek.

Ohhh, if there's one thing I hang onto,
It gets me through the night.
I ain't gonna do what I don't want to,
I'm gonna live my life.
Shining like a diamond, rolling with the dice,
Standing on the ledge, show the wind how to fly.
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
Have A Nice Day <3.

Edytowane przez Lady Morgana dnia 25-04-2014 15:45
~Taemin
Użytkownik

Dodane dnia 10-01-2017 21:02
Myślę, że to jeden z lepszych odcinków. Właśnie w dniu dzisiejszym zrobiłem sobie maraton Witcha i w momencie pisania tego komentarza jestem na odcinku dziesiątym - nieważne. Bardzo mi się spodobał ogólny zarys historii kreskówki, mimo że było już coś takiego wielokrotnie, to to zostało zrealizowane w niestandardowy, magiczny sposób. Wrogowie wyglądem są na miarę tego, co robią. Fabuła jest niby prosta, zrozumiała i klasyczna, a jednak ma w sobie to coś, co przyciąga.
W przemianie dziewczyn na pewno trochę boli mnie fakt, że wszystkie wyglądają podobnie i mają te same skrzydła. Mam z tym złe skojarzenia. Ale nie umniejsza fantastyczności to ani grafice, ani fabule, ani żadnemu innemu aspektowi. Przynajmniej mają jakieś różnice w tych strojach i to mnie poniekąd cieszy. Zaskoczył mnie lekko jeden fakt - czyli one w przemianie są trochę starsze, prawda? Zauważyłem, że mają wiele większe głowy, smuklejsze talie, dłuższe nogi i większe piersi. I to chyba był nawet zabieg celowy, ale to jest tak jakby potwierdzone w innym odcinku, a ja nie mogę napisać tego tutaj. Mehh. helpless
Zawsze zapominam, jaką Will miała moc. Pewnie dlatego, że na początku praktycznie rudowłosa nie używa zbyt często swych nadzwyczajnych zdolności, wszak prawie wcale. Jak mniemam, dopiero później odkrywa, jak z niej korzystać. Wiem, objawiam się ignorancją, a jestem na forum o Witchu - jest to spowodowane faktem, że już bardzo dawno temu oglądałem, chyba nawet, jak byłem całkiem małym dzieckiem. Nah, to też nieważne, przejdźmy może do dalszej części meritum.
Serce Kondrakaru jest znakomitym pomysłem! Efekty świetlne zostały znakomicie oddane. Lubię w tej kreskówce to, że wszystko jest takie płynne, nie wydłużają niczego na siłę, a jednak historia potrafi być rozbudowana. Cała reszta zapowiada się ciekawie.

PS. Babcia Hay Lin jest przeurocza i sympatyczna. Gdyby moja nie umarła, z pewnością chciałbym, aby była właśnie taka. happy

"한번 떴다 하면 여기저기 난리 나
이 밤이 다 가도록 우리 모두 난리 나"~

Edytowane przez Taemin dnia 10-01-2017 21:04
62001296 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Lunaris
Użytkownik

Dodane dnia 13-01-2017 20:54
Jako, że przygody strażniczek oglądałam dość dawno temu, postanowiłam sobie odświeżyć pamięć.
Opening klimatyczny, wywołujący nieco szybsze bicie serca, zaś tuż po nim przywitał nas mroczny Meridian. Lubię początki, w których jest akcja, więc ucieszyłam się, że takowy był tutaj. Widać, że wrogowie nie są nimi bez przyczyny, budzą respekt.
Nie dziwię się, że dziewczyny nie uwierzyły od razu w to, co mówiła babcia Hay Lin - to byłoby dość naiwne i lekkomyślne, gdyby natychmiast, z uśmiechem na ustach, ruszyły na ratunek światu. Nie dziwię się ich wątpliwościom - kto z nas, nawet mając świadomość dziwnych rzeczy, jakie się wokół niego dzieją, nie miałby żadnych sceptycznych myśli?
Z jednej strony szkoda, że dziewczynom nie udało się ocalić Caleba, z drugiej - gdyby nowicjuszkom wszystko łatwo szło, kreskówka wiele by na tym straciła.
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Taemin
DATA: 10/11/2017 14:48
jaka cisza tu

~Taemin
DATA: 08/10/2017 18:35
elo xd

^Chanto
DATA: 08/10/2017 18:33
eloo xD

~Lunaris
DATA: 03/09/2017 11:55
Cześć~