Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
STRONA GŁÓWNA FORUM ODCINKI KOMIKSY MUZYKA POBIERZ GRY | | Listopad 17 2017 20:11:16  
Nawigacja
Portal
  STRONA GŁÓWNA
  STUDNIA ŻYCZEŃ
  Artykuły
  FAQ
  Linki
  Galeria
  Szukaj
  Regulamin
  Kontakt
  Kategorie Newsów

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 177
Najnowszy Użytkownik: ~Elyei
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
`Victoria

Punktacja:
Ogólne: 864
Bonusy: 446
Kary: 20

2) ~Nerissa (1114 pkt.)
3) ~Amy (1089 pkt.)
4) ~Rose (1084 pkt.)
5) ~EnchantedIrma (867 pkt.)
6) ~musa106 (741 pkt.)

Reklama

[Rozmiar: 418 bajtów]Zobacz Temat

NAJLEPSZA POLSKA STRONA O WITCH! | W.I.T.C.H. | Serial - sezon 1
Autor S01E02 - Ciąg dalszy
@Mikotoi
Super Administrator

Dodane dnia 01-10-2013 22:25
W.I.T.C.H. CZARODZIEJKI

SEZON 1 ODCINEK 2

"CIĄG DALSZY"

OPIS:
Przywódca buntowników został pojmany i wtrącony do lochów. Wkrótce dołącza do niego Will, którą porwał Lord Cedric. Niestety nie miała przy sobie Serca Kondrakaru. Po jej zniknięciu przyjaciółki natychmiast rozpoczęły poszukiwania. Po opuszczeniu, długo oczekiwanych, zdjęć klasowych, prowadzone przez Serce Kondrakaru odnalazły koleżankę. Wspólnie, jako Strażczniki, uratowały Caleba i... szmuglera. Stoczywszy swoje pierwsze batalie z potworami wróciły do domu. Kim jest uratowany szmugler? Jak potoczy się znajomość z Calebem?

|OGLĄDAJ ODCINEK|POBIERZ ODCINEK|

Edytowane przez Lady Morgana dnia 30-04-2014 15:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: S01E02 - Ciąg dalszy
~Rose
Użytkownik

Dodane dnia 07-10-2013 21:06
Bardzo fajny odcinek. Przypadł mi do gustu. Ach, pierwsza przemiana! Cudo po prostu. Podobała mi się ta cała akcja. A ten chłopak naprawdę jest przystojny xD.

Signa by me, av made by Stell ;*** <3.
Igrzyyyyyyyyyyyyyska <3333333333333333.

''Friends are angels, who lift us to our feet when our
wings have trouble remembering how to fly'' <3.
Edytowane przez Victoria dnia 13-10-2014 20:33
Oddycham nim 48063213 winxforeverclub.blog.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
~KaJot
Użytkownik

Dodane dnia 13-10-2013 20:11
NIe :C ZŁEEEE ZŁOOO!
Mało się zacząć jak komiks~! Bal halloween, akcja z dynią, dziwne zjawiska itp :C. Disney popsuł komiks. Ale ogółem też historia niczego sobie biggrin.

Edytowane przez Lady Morgana dnia 30-04-2014 15:03
42420219 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Amy
Użytkownik

Dodane dnia 10-11-2013 22:26
Odcinek bardzo fajny. Śmiać mi się chciało, jak Caleb nazwał Blanka "gadającym korniszonem" albo jak zapytał się go "czy zamiast stopy ma kopyto?". Trudno mi porównać serial z komiksem, bo przeczytałam na razie tylko dwa komiksy.
~EnchantedIrma
Użytkownik

Dodane dnia 03-01-2014 22:46
Popieram Kajota sad. Bardzo mało z komiksu jest użyte. Sam zaczynam czytać komiksy i oglądać WITCH'A od nowa więc mam nadzieję, że będzie co nieco zgodne.

http://swiatpvteama.blogspot.com/

Edytowane przez Lady Morgana dnia 30-04-2014 15:04
prywatne powietrze, pasi czy nie :D http://swiatpvteama.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
`Lady Morgana
Użytkownik

Dodane dnia 30-04-2014 15:35
Na początku odniosłam wrażenie, że dla Corneli ważniejsze są jakieś zdjęcia szkolne niż bezpieczeństwo Will, ale później wydawało jej się to obojętne. Caleb ma 15 lat? Naprawdę? Wygląda na 19 ;/. Will mnie w tym odcinku wyjątkowo denerwowała. "Jestem strażniczką sieci, a ty gościem na dnie lochu." Jakby nie zauważyła, ona też jest na dnie lochu i w dodatku bez Serca Kondrakaru. Mimo swojej szarości i ponurości bardzo podoba mi się grafika Meridianu. Lord Cedric, gdy się przemieniał w jaszczura jego usta były tak mocno czerwone, że sprawiały wrażenie pomalowanych XD. Tylko Hay Lin na widok Blunka nie powiedziała "Co to jest?". Jest naprawdę życzliwą osóbką. To skarb jest mieć taką przyjaciółkę. Caleb się poświęcił, prawdziwy dżentelmen z niego :D. Widać, że czarodziejki w miarę dobrze opanowały już swoje moce, ale nadal są za słabe by walczyć z siłami ciemności.

Ohhh, if there's one thing I hang onto,
It gets me through the night.
I ain't gonna do what I don't want to,
I'm gonna live my life.
Shining like a diamond, rolling with the dice,
Standing on the ledge, show the wind how to fly.
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
Have A Nice Day <3.
~Taemin
Użytkownik

Dodane dnia 10-01-2017 21:26
Caleb jest przystojny, ale ja mu zazdroszczę. Naprawdę bardzo dobrze rozbudowana postać. Niby taki buntownik, a jednak ma pełno słabych stron. Uwielbiam, gdy postaci są niegrzeczne, bezczelne i chodzą własnymi drogami. Coś czuję, że zostanie moim ulubionym bohaterem tej serii zaraz po strachliwej Taranee. hilarious
Tęsknię czasem za starymi bajkami. Tam, choć w niewielkiej ilości, nie bano się pokazać choć odrobiny ciała, tudzież krwi, ran, skaleczeń. Nawet w transformacji pokazują nagą Will, ale jest to raczej coś w rodzaju przezroczystej peleryny - jakoś nie wierzę, by od tak w każdym odcinku pokazywali takie rzeczy dzieciom. No ale wiadomo, target bajek się teraz zmienił, kiedyś były kierowane pod widownię raczej 12 lat wzwyż, teraz niżej niż 12. Trochę szkoda, że coraz mniej (notabene nie robią już takich, ubolewam). Jedynie cieszy mnie fakt, że Witch ma tylko dwa sezony - jeśli byłby kontynuowany do teraz, prawdopodobnie zostałby zepsuty w podobny sposób, co Winx. Brrr...
Szmugler faktycznie jest niezbyt ładny i wygląda również na śmierdzącego rotfl. Nie pytajcie się mnie, jak można widzieć zapach, nie pytajcie. Za to to kolejna ciekawa postać w tymże uniwersum. Podobają mi się przeskoki między światami. Dziewczyny znakomicie poradziły sobie z potworami mimo tego, że były początkującymi czarodziejkami. Lord Cedric to na pewno postać, która najbardziej ze wszystkich antagonistów w tym serialu przyciąga uwagę - mogę się zgodzić, jest wspaniale obmyślony. Jego mutacja przypomina mi nieco Valtora, również sposób, w jaki to się odbywa. biggrin A odnośnie zdjęć klasowych - przypomniała mi się sytuacja z mojej szkoły - nikt nie zapowiedział zdjęć i połowa dziewczyn przyszła w dresach clap.
No i podbijam pod Lady Morganę, Caleb wygląda na 19, nie 15 lat.
Plus, nie czytałem wszystkich wydań komiksu, wszak mam zamiar się za to, oczywiście, wziąć - ale troszkę nudno by było, jakby powtórzyli historię. Musieli nieco zmodyfikować tę fabułę, aby to jednak się różniło, a nawet egzystowało jako zupełnie inna opowieść, inaczej nie ma to sensu. happy

"한번 떴다 하면 여기저기 난리 나
이 밤이 다 가도록 우리 모두 난리 나"~
62001296 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Lunaris
Użytkownik

Dodane dnia 15-01-2017 10:47
Jak ja lubię głosy Phobosa i lorda Cedricka ^^. Pasują do nich, nie ma co.
Meridian bardzo podoba mi się wizualnie. Mroczny, ale właśnie o to chodziło. Te bagna, zamek... Brr, nie chciałabym tam mieszkać.
Caleb procentuje. Nie puścił pary z ust, gdy Phobos kazał mu wydać innych buntowników, a kiedy chłopak trafił do lochu, nie siedział z założonymi rękoma, tylko starał się wydostać.
Will z kolei zachowywała się jak damulka "siedzę i pachnę". Do twojej informacji: ty także byłaś uwięziona. Bez serca Kondrakaru. Nie byłaś lepsza od tego "gościa na dnie lochu". Caleb miał jakieś nikłe szanse na wydostanie się, te Will były zerowe. Gdyby dziewczyny nie przyszły jej na pomoc, jeszcze dłuuugo siedziałaby w więzieniu.
Strażniczki nie są już tak bezradne jak w pierwszym odcinku, umieją coś, ale jeszcze jest przed nimi daleka droga. To dobrze, że nie dostają wszystkiego na talerzu.
Lubię humor tej serii. Naturalne dialogi, niewybredne żarciki, czasami zawierające sarkazm. Oddajcie mi czasy, gdy komediowe wstawki bawiły :<. Teraz często gęsto robi się je na siłę, są przygłupawe. Jak ja tęsknię za inteligentnym humorem.
Blunk naprawdę wygląda ohydnie, ale Hay Lin jak zwykle miała dobre serduszko i mu tego nie wytknęła ^^. Szmugler jest kolejną ciekawą postacią.
Podoba mi się to, że nazwa "W.I.T.C.H." nie jest przypadkowa, widać, że wystarczy brak jednej Strażniczki, by wszystko się posypało niczym domek z kart. Dla mnie to takie pokazanie więzi dziewczyn.
Edytowane przez Lunaris dnia 15-01-2017 10:51
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Taemin
DATA: 10/11/2017 14:48
jaka cisza tu

~Taemin
DATA: 08/10/2017 18:35
elo xd

^Chanto
DATA: 08/10/2017 18:33
eloo xD

~Lunaris
DATA: 03/09/2017 11:55
Cześć~