Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
STRONA GŁÓWNA FORUM ODCINKI KOMIKSY MUZYKA POBIERZ GRY | | Listopad 17 2017 20:18:09  
Nawigacja
Portal
  STRONA GŁÓWNA
  STUDNIA ŻYCZEŃ
  Artykuły
  FAQ
  Linki
  Galeria
  Szukaj
  Regulamin
  Kontakt
  Kategorie Newsów

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 177
Najnowszy Użytkownik: ~Elyei
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
`Victoria

Punktacja:
Ogólne: 864
Bonusy: 446
Kary: 20

2) ~Nerissa (1114 pkt.)
3) ~Amy (1089 pkt.)
4) ~Rose (1084 pkt.)
5) ~EnchantedIrma (867 pkt.)
6) ~musa106 (741 pkt.)

Reklama

[Rozmiar: 418 bajtów]Zobacz Temat

NAJLEPSZA POLSKA STRONA O WITCH! | W.I.T.C.H. | Postacie
Autor Fobos (Phobos)
~Nerissa
Użytkownik

Dodane dnia 06-10-2013 17:02
Książę Phobos jest przystojnym, młodym mężczyzną z długimi, jasnymi włosami. Nosi długą, ciemną szatę, a na głowie ma coś w rodzaju korony z czerwonym kryształem. Symbolem jego władzy królewskiej jest Pieczęć Phobosa.
Phobos jest arogancki, niemiły, ale potężny. Mocą ustępuje tylko swojej siostrze Elyon. To właśnie ją sprowadził do Meridianu (z pomocą swego sługi Cedrica), by przejąć jej moc i objąć całkowitą władzę w królestwie Meridianu. Dzięki swojej potężnej mocy, jego brzydkie i ponure królestwo sprawiało wrażenie pięknego i cudownego świata. W ostatnim odcinku pierwszej serii pt. Ostatnia bitwa Phobos zostaje pokonany i wtącany do lochu Kapłanki.
W drugiej serii W.I.T.C.H. uwalniają Phobosa z lochu, by odebrał Nerissie Pieczęć Nerissy (Serce Meridianu, z którego składa się Pieczęć Nerissy, ma bowiem właściwość, że nikt nie może odebrać go właścicielowi bez jego zgody, wyjątkiem są Elyon i Phobos, następcy tronu Meridianu). Phobos składa przysięgę, że nie ukradnie całej mocy dla siebie. Jednak, jak można było się spodziewać, łamie przysięgę i odbiera całą moc. Uwalnia również swych wiernych sługusów. W odcinku 52 Phobos zostaje pokonany, a wszystko wraca do normy.
Phoos jest potężny, ma bowiem wielką moc. Jedynie Elyon dysponuje większą mocą od niego. Symbolem jego mocy była Pieczęć Phobosa. Jest nazywany nieprawowitym Sercem Meridianu. Dzięki swojej mocy Phobos potrafi tworzyć tarcze energetyczne, zmieniać się, używać transformacji, używać telekinezy, używać telepatii, wchłaniać siłę życiową, latać, używać iluzji, używać zaklęć i czarów, teleportować się, manipulować materią, komunikować się telepatycznie z Szepcącymi, jednak nawet Phobos nie potrafi tworzyć portali, jak stwierdził w jednym odcinku.

A Wy? Co myślicie o Fobosie? Uważacie go za dobry czy czarny charakter?

"Charakter", nie "charaktera" c:. /Hikari

Życie jest jak anioł. Czasem upada, ale zawsze wstanie z nadzieją. Z nadzieja na lepsze jutro

~Cytat by me

Edytowane przez Hikari dnia 31-08-2014 21:22
oddycham nim<3<3 47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Fobos (Phobos)
`Hikari
Super Administrator

Dodane dnia 29-01-2014 20:32
Najgorszy z wrogów...

Post rekordowej długości nr. 2... Naprawdę, proszę DŁUŻEJ!
Edytowane przez Rose dnia 21-06-2014 09:18
50637898 no-ideal.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
`Victoria
Moderator

Dodane dnia 17-02-2014 15:23
Nie lubię go, jest okropny. Ma straszny charakter. Nigdy go nie lubiłam i lubić nie będę!

Cieszę się, że potrafisz odmieniać czasowniki, jednak na przyszłość proszę trochę dłużej c:. /Hikari

(c) Rebecca

"People who
do terrible
things are
just terrible
people."

Edytowane przez Hikari dnia 31-08-2014 21:19
No tlen z powietrza :> 50268431 http://everything-and-nothing.cba.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
`Lady Morgana
Użytkownik

Dodane dnia 09-03-2014 13:37
A ja go bardzo lubię xD. W ogl. czarne charaktery w W.I.T.C.H są naprawdę spoko. Jest przystojny, potężny. Szkoda, że w drugim sezonie nie był w sojuszu z Nerrissą. Mogłoby być ciekawie.

Ohhh, if there's one thing I hang onto,
It gets me through the night.
I ain't gonna do what I don't want to,
I'm gonna live my life.
Shining like a diamond, rolling with the dice,
Standing on the ledge, show the wind how to fly.
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
Have A Nice Day <3.

Edytowane przez Rose dnia 21-06-2014 09:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
~Mr Rebel
Użytkownik

Dodane dnia 24-08-2014 08:40
Tak, Phobos to dość ciekawa postać. Pamiętam, gdy jeszcze oglądałem WITCH'a to się go bałem xD (Miałem wtedy 5 lat). .

Pisz dłuższe posty. Następny takiej długości usunę!//Stella

Mam też konto na WinxBlogger. Mam taki sam nick
Edytowane przez Victoria dnia 24-08-2014 11:24
###? ID?? gU- gU! Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
~YouStee
Użytkownik

Dodane dnia 24-08-2014 18:25
Mam mieszane uczucia co do niego. Z jednej strony jest fajny, nie wiem, czemu. Z drugiej strony, też nie wiem czemu, go nie lubię. Wydaje się ciekawą postacią. Kiedy byłam mała, nienawidziłam go. Taak, moc argumentów xDD. Teraz jestem starsza, to sądzę, że jest mega przystojny. Fajnie by było go zobaczyć w dobrej odsłonie xD.

Kocham dynie, yolo.
na-kartce-papieru.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
~fanka_Caleba
Użytkownik

Dodane dnia 25-08-2014 12:40
Pisałam już tu, ale chyba mi usunięto posta... dull. No nie wiem, może był za krótki. No więc tak, w wieku 8-10 lat wprost szalałam za tym gościem, ach te lata dzieciństwa biggrin. Teraz go po prostu lubię, zaintrygowana nim stworzyłam opowiadanie, w której odgrywa jedną z głównych ról. Nie wiem dlaczego mam słabość do złych kolesi... . Myślę, że pociągało mnie w tej postaci to, że tak naprawdę jest trudna do rozgryzienia, trzeba nagimnastykować umysł, by wniknąć w ciemną naturę Phobosa. Za to wielki plus! Mi się nawet marzy jakiś osobny disney'owski serial, w którym ten typ zagrałby główną rolę haha biggrin. Już oczami wyobraźni widzę tytuł: "Mroczny książę". A tak swoją drogą, ciekawe czy byłby w stanie się zmienić, tak "wydobrzeć". Kto wie, może za sprawą jakiejś kobitki...

Nie nadużywaj emotikonek./Vika

Alicja happy
Edytowane przez Victoria dnia 23-09-2014 16:30
http://nowy-poczatek.blogujaca.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
`Hikari
Super Administrator

Dodane dnia 31-08-2014 21:24
Okej, teraz odświeżę swoją wypowiedź :).
Fobos jest całkiem fajnym wrogiem, przyznam, że nawet go polubiłam. Świetnie knuje intrygi, jest w tym po prostu najlepszy. Gdy czytałam sagę o Endarno, szczęka mi opadła, gdy dowiedziałam się, że to tak naprawdę jest właśnie Fobos. I nawet przypomina mi Valtora z Winx, którego bardzo lubię. <3

(c) Luna

if you say you're not scared, that's a lie
50637898 no-ideal.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
~Lunaris
Użytkownik

Dodane dnia 07-02-2017 12:31
Świetna postać. Uwielbiam inteligentnych antagonistów, a Phobos z pewnością do nich należy, co niejednokrotnie pokazał. Naprawdę sobie cenię postacie, które mają plan, nie wykonują ruchu bez zastanowienia, potrafią przechytrzyć protagonistów. Phobos zdaje się wręcz roztaczać wokół siebie mroczną aurę, czuć, że nie jest byle kim. To przemyślana postać. Należy do czarnych charakterów, których z jednej strony nie lubię, bo czynili wiele złego, a z drugiej - kocham za spryt i potęgę. No i za urodę rotfl. Phobos jest przystojny, to mu trzeba przyznać.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
~Albert Einstein~

Edytowane przez Lunaris dnia 24-03-2017 15:15
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Taemin
DATA: 10/11/2017 14:48
jaka cisza tu

~Taemin
DATA: 08/10/2017 18:35
elo xd

^Chanto
DATA: 08/10/2017 18:33
eloo xD

~Lunaris
DATA: 03/09/2017 11:55
Cześć~